BRAMY GARAŻOWE

Nasza oferta obejmuje bramy dwóch polskich producentów, którzy wyróżniają się starannym wykonaniem i ciągłym ulepszaniem swoich produktów:

Bramy segmentowe Wiśniowski UniPro

To najbardziej komfortowe rozwiązanie do garażu. Jest to brama ciepła (współczynnik przenikania ciepła bramy Uk = 1,07 [W/m2xK]) przeznaczona szczególnie do garaży ogrzewanych.

Bramy garażowe WIŚNIOWSKI są bramami ciepłymi, a współczynnik U który uzyskują jest  porównywalny ze współczynnikiem jaki mają okna wielokomorowe stosowane w budownictwie energooszczędnym. Tak niską wartość jesteśmy w stanie uzyskać dzięki panelom własnej produkcji wypełnionych pianką poliuretanową oraz systemom uszczelniającym.

Charakterystyka bram segmentowych Wiśniowski:
– skrzydło bramy wykonane z paneli stalowych 40 mm (UniPro) lub 60mm (Prime) wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową
– konstrukcja z elementów stalowych ocynkowanych
– skrzydło bramy porusza się wzdłuż prowadnic pionowych i poziomych podsufitowych
– brama uszczelniona na całym obwodzie
– w dolnym panelu zamontowana uszczelka przylegająca do podłoża
– uszczelnienie pomiędzy górnym panelem, a nadprożem zapewnia uszczelka montowana do górnego panelu lub mocowana do nadproża
– panele posiadają zabezpieczenie kształtowe uniemożliwiające przytrzaśnięcie palców oraz uszczelki w miejscu styku dwóch paneli
– bramy segmentowe dostępne w wersji ręcznej i automatycznej
Dzięki funkcjonalnej budowie oszczędzasz miejsce, a łatwość obsługi zapewni automatyka. Obustronne zabezpieczenie antykorozyjne oraz uszczelnienie na całym obwodzie i w miejscach łączenia paneli zapewnia długoletnią gwarancję użytkowania i ciepła w garażu.
Pełna specyfikacja bram Wiśniowski: wisniowski.pl
KMT STAL – Prostota połączenia bram i drzwi

Nareszcie bramy garażowe mogą harmonizować kolorystycznie z pozostałą stolarką otworową. Brama nie jest już oddzielnym elementem domu. Dzięki przetłoczeniom poziomym brama sprawia wrażenie lekkości. Bramy segmentowe doskonale komponują się zarówno w klasycznej jak i nowoczesnej architekturze.

Grubość paneli na poziomie 45 mm zapewnia znakomite właściwości izolacyjne. Cztery rodzaje elastycznych uszczelek chronią wnętrze przed wpływem warunków atmosferycznych. Panel bramy wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu zarówno jego konstrukcja jak i wygląd spełnią Państwa oczekiwania przez długi okres użytkowania.

Broszura informacyjna KMT: kmt_bramy.pdf
Pełna specyfikacja bram: KMT