DRZWI ZEWNĘTRZNE

Drzwi nazywane są często wizytówką domu, wisienką na torcie inwestycji. W końcu to one - razem z elewacją budynku - są najlepiej widoczne. Dobrze dobrane drzwi, które są solidne, a przy tym wpasowują się idealnie w stylistykę architektoniczną domu, to perełka. Jesteśmy szczęśliwi, mogąc takie właśnie drzwi proponować naszym Klientom.

Wybór drzwi zewnętrznych do domu lub mieszkania to nie lada wyzwanie. To one przecież oddzielają nas od świata zewnętrznego, od potencjalnych zagrożeń i często nieprzychylnych warunków pogodowych. Warto, by były solidne. Na co zawsze powinno się zwrócić uwagę, wybierając drzwi? Kupujący nie powinien kierować się ceną przy zakupie drzwi wejściowych, bo tu akurat oszczędzanie za wszelką cenę może się zakończyć złym wyborem. Dlatego właśnie w naszej ofercie znajdują się jedynie wyselekcjonowane, najwyższej jakości drzwi, aby Klient nie musiał mierzyć się z tą kwestią. Przy wyborze drzwi należy zwrócić uwagę na ich parametry - szerokość i wysokość (przy czym otwór na drzwi zawsze powinien być większy o kilkanaście centymetrów!). Dobrze dobrane, zapewnią komfort użytkowania. Ważny jest również współczynnik przenikania ciepła U - szkoda byłoby, żeby nowe drzwi nie izolowały dobrze i narażały na straty (wyższe rachunki i chłód) lokatorów. Kolejna kwestia - izolacyjność akustyczna - też zawsze wymaga sprawdzenia w opisie produktu. Nikt nie lubi, kiedy przez drzwi słychać każdy szmer...

Wybór finalnego wykonania, wzoru, koloru lub ewentualne dodatki sprawią, że każde drzwi mogą być niepowtarzalne oraz podkreślać urok i styl domu lub mieszkania. W takim samym stopniu na zewnątrz jak i wewnątrz.

Drzwi zewnętrzne mają podkreślać charakter domu, witać gości oraz dawać poczucie bezpieczeństwa i ciepła.

Nauczeni wieloletni doświadczeniem, pomagamy w wyborze odpowiednich dla Państwa drzwi wprowadzając do oferty różne rozwiązania konstrukcyjne i techniczne. Współpracujemy z czołowymi producentami drzwi stalowych, drewnianych, aluminiowych oraz PCV.

Drzwi zewnętrzne - stalowe

Drzwi stalowe to propozycja drzwi zewnętrznych do domów jednorodzinnych, których bardzo solidna konstrukcja zapewnia długi czas eksploatacji drzwi oraz ochronę przed intruzami. Szeroka gama wzorów przeszkleń pozwala dostosować drzwi do większości elewacji. Spełniają najwyższe wymogi dla drzwi zewnętrznych. Wypełnienie stanowi wysokiej jakości pianka poliuretanowa wtryskiwana pod ciśnieniem posiadająca kilkakrotnie lepsze właściwości termoizolacyjne w porównaniu z polistyrenem spienionym (styropianem).

Parametry techniczne:

 • grubość skrzydła - 75 mm
 • wypełnienie skrzydła - pianka poliuretanowa bezfreonowa
 • skrzydło wykonane w wersji przylgowej
 • materiał - blacha stalowa ocynkowana, pokryta laminatem drewnopodobnym odpornym na wpływ czynników atmosferycznych
 • zamek listwowy - 12 rygli klasy 4
 • ościeżnica wykonana z blachy stalowej laminowanej o grubości 1,5 mm lub opcjonalnie ościeżnica aluminiowa
 • zawiasy 3D regulowane w trzech płaszczyznach
 • system trzech uszczelek, który powoduje szczelne dociskanie skrzydła do ościeżnicy

Parametry techniczne:

 • skrzydło o grubość 54 mm, wykonane z blachy stalowej ocynkowanej gr. 0,6mm pokryte wytłaczanym laminatem drewnopodobnym oraz powłoki z matowego akrylanu odpornym na warunki atmosferyczne w szczególności na promieniowanie UV (gwarancja producenta laminatu/folii 10 lat)
 • przeszklenia są wykonane z „pakietu” szyb zespolonych hartowanych zapewniających bezpieczeństwo
 • dwa niezależne systemy zamków wielopunktowych (dziesięć rygli) dostosowanych do wkładki patentowej
 • trzy zawiasy wzmocnione oraz trzy bolce antywyważeniowe
 • elementem konstrukcyjnym jest ramiak na całym obwodzie z wysokogatunkowego drewna klejonego warstwowo zapewniający sztywność całej konstrukcji
 • uszczelka na całym obwodzie ościeżnicy oraz dodatkowa w skrzydle gwarantuje doskonałe parametry izolacji termicznej i ochrony przed hałasem oraz zapobiega tworzeniu się mostka termicznego